


Зарядний пристрій "Auto Stecker USB Type C" Alca USB (QC 3,0A)+Type C (30W), 12/24V, чорний, 510550
- В наличии
- Код: 101157
609 ₴
+380 (99) 937-31-99
Тетянавозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Практичний USB-зарядний пристрій з двома виходами дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно. Він підходить для смартфонів, мобільних телефонів, фотоапаратів, MP3-плеєрів і багато іншого.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alca |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Код товара | 101157 |
| Количество разьемов | USB+Type C |
| Материал | высокопрочный тугоплавкий пластик |
| Мощность, Вт | 30 W |
| Напряжение питания | 12/24 V |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Сила тока | QC 3,0A |
Информация для заказа
- Цена: 609 ₴



