


Полировальная машина Ø 180мм, 2100 Вт, 500-3000 об/мин, плавный пуск, рег. и стабил. оборотов
- В наличии
- Код: 310232
2 389 ₴
полировальная машина Ø 180мм, 2100 Вт, 500-3000 об/мин, плавный пуск, рег. и стабил. оборотов
Полірувальна машина Ø 180мм, 2100 Вт, 500-3000 об/хв, плавний пуск, реєстр. та стабілізував. оборотів PM2100
Машина полірувальна Procraft PМ2100 використовується для виконання будівельних, столярних робіт.
Сфера використання
Інструмент призначений для чистової обробки вручну поверхонь перед фарбуванням, нанесенням лаку. З його допомогою можна поновити меблі, інтер'єр. Вдається без сліду видалити іржу, старі лакофарбові покриття.
Використовують машинку для роботи з такими матеріалами:
метал;
деревина різних порід;
пластмаса.
Забезпечено високу якість роботи від стаціонарного джерела живлення за рахунок довгого дроту.
Переваги
Компактна машинка має невелику вагу. Працюючи з обладнанням, користувач може регулювати швидкість, плавно змінювати кількість обертів.
Зручність експлуатації забезпечує наявність двох рукояток, які можна встановлювати в залежності від того, яка рука майстра (права або ліва) є основною. Передбачена можливість вибору та зміни насадок відповідно до специфіки виконуваних робіт. З метою безпеки кнопку включення можна заблокувати за допомогою спеціально передбаченого фіксатора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prokraft |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3 кг |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
- Цена: 2 389 ₴



