Автомобильный тент седан VITOL 533х178х119 (XL), PEVA+PP Cotton (серый, зеркало, замок)
- В наличии
- Код: CC13401-XL
1 909 ₴
Автомобильный тент седан VITOL 482х178х119 (L) PEVA+PP Cotton (серый, зеркало, замок)
Автомобільний тент від компанії Vitol - надійний захист автомобіля від зовнішнього впливу.
Даний тент має розміри 533х178х119 (XL), виконаний в сірому кольорі. Тент захистить лакофарбове покриття авто від негативного впливу опадів і бруду, а також запобіжить перегрівання салону і панелі приладів.
У даній моделі передбачена підкладка, яка захистить корпус від примерзання і дрібних подряпин.
Тент виготовлений з поліпропіленового бавовни і прогумованої тканини PEVA, завдяки якій він володіє водовідштовхувальними властивостями.
Матеріал тенту абсолютно безпечний, стійкий до грибка і цвілі. Тент легко очистити і згорнути в зручну сумку, яка додається в комплекті.
ЗАЩИТА АВТОМОБИЛЯ
|
Благодаря своей собственности тент защищает автомобиль от: - УФ-излучение, - от дождя, снега, мороза, - от животных, гуляющих на транспортном средстве, - перед смолой, древесными соками и листьями, - до птичьего помета, - против масел и других веществ, - против сильного ветра, - от пыли, ржавчины и потертости краски автомобиля, - против высоких и низких температур. |
![]() |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Высота | 119 мм |
| Длина | 533 мм |
| Материал | PEVA |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип кузова | Седан |
| Утепленный чехол | Да |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 178 мм |
- Цена: 1 909 ₴













